Przejdź do treści

O mnie

Cześć,

Nazywam się Paweł i bardzo się cieszę, że jesteś na mojej stronie.

Oznacza to, że poszukujesz rozwiązania jakiegoś problemu, który dotyczy twojej rodziny albo ciebie samego.
Zanim jednak sprawdzisz czy jest tutaj coś co cię zainteresuje, to chciałbym powiedzieć kilka słów o sobie. Tylko w momencie kiedy wiemy coś o sobie więcej jesteśmy w stanie nawiązać relację.
Po pierwsze jestem mężem i ojcem trójki dzieci. Dzięki temu faktowi, zacząłem zajmować się tym czym teraz się zajmuje, a ty możesz to czytać.
Wcześniej robiłem wiele innych rzeczy. Miałem kilka własnych firm. Pracowałem jako wolontariusz z dziećmi i ich rodzicami. Udzielałem się społecznie w kilku miejscach. Wszystko to pozwoliło dostrzec jak ważną rolę w naszym życiu mają relacje w każdym z tych miejsc.

Dopiero własna rodzina zmusiła mnie do większego zgłębienia tematu. Konkretnie moje trudności w relacjach z żoną i dziećmi. Powodowały one we mnie bardzo dużą frustrację i stres. W pewnym momencie osiągnąłem apogeum bo byłem jednym wielkim kłębkiem nerwów i zacząłem przelewać to na moją rodzinę. Zacząłem szukać pomocy.
Po wielu przeczytanych książkach, odbytych kursach i obejrzanych webinarów zacząłem odkrywać te problemy. Okazało się, że tkwią one we mnie. Zobaczyłem, jak to, że pracuje nad sobą zaczyna zmieniać moje relacje rodzinne. Dlatego też hasło „Zadbaj o siebie i relacje z innymi”.
Zostałem trenerem fundacji FamilyLab założonej przez Jespera Juula. Jej zadaniem jest organizacja seminariów inspirujących dla opiekunów, rodziców i nauczycieli. Celem tych seminariów jest aby wiedza i doświadczenie Jespera Juula stawały się coraz popularniejsze.

Pozdrawiam
Paweł Aleksandrowicz